top of page

2018 m. vasario 9-10 d. Kaune vyko lengvosios atletikos Lietuvos jaunių pirmenybės. Teisę dalyvauti varžybose išsikovojo trys biržiečiai. Aštuntą vietą užėmė šuolio į tolį rungtyje - Loretis Šnioka, kuris antru šuoliu pakartojo savo geriausią asmeninį rezultatą 5,75 m ir pateko į finalą. Deja, trečias šuolis buvo lemtingas. Sportininkas patyrė traumą ir finalinių bandymų negalėjo šokti.  Dešimtą vietą 60 m bėgime užėmė sprinterė Joginta Trečiokaitė, atstumą įveikusi per 8,22 s (sezono geriausias rezultatas). Su šiuo rezultatu Jogintai pavyko įvykdyti Lietuvos suaugusiųjų čempionato ir jaunimo pirmenybių normatyvą, kuris leis jai rungtis su Lietuvos stipriausiomis sportininkėmis. Sprinto 60 m bėgimo rungtyje varžėsi ir Martyna Gražinytė, kuri tik pasveikusi po ligos, distanciją įveikė  per 8,47 s ir užėmė aštuonioliktą vietą.

Šiuo metu 60 m barjerų bėgikas Gytis Petrusevičius ir 60 m sprinterė Joginta Trečiokaitė įvykdė normatyvus dalyvauti Lietuvos čempionate ir jaunimo pirmenybėse vasario 16-17 dienomis Klaipėdoje.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt