2018 m. vasario 9-10 d. Kaune vyko lengvosios atletikos Lietuvos jaunių pirmenybės. Teisę dalyvauti varžybose išsikovojo trys biržiečiai. Aštuntą vietą užėmė šuolio į tolį rungtyje - Loretis Šnioka, kuris antru šuoliu pakartojo savo geriausią asmeninį rezultatą 5,75 m ir pateko į finalą. Deja, trečias šuolis buvo lemtingas. Sportininkas patyrė traumą ir finalinių bandymų negalėjo šokti.  Dešimtą vietą 60 m bėgime užėmė sprinterė Joginta Trečiokaitė, atstumą įveikusi per 8,22 s (sezono geriausias rezultatas). Su šiuo rezultatu Jogintai pavyko įvykdyti Lietuvos suaugusiųjų čempionato ir jaunimo pirmenybių normatyvą, kuris leis jai rungtis su Lietuvos stipriausiomis sportininkėmis. Sprinto 60 m bėgimo rungtyje varžėsi ir Martyna Gražinytė, kuri tik pasveikusi po ligos, distanciją įveikė  per 8,47 s ir užėmė aštuonioliktą vietą.

Šiuo metu 60 m barjerų bėgikas Gytis Petrusevičius ir 60 m sprinterė Joginta Trečiokaitė įvykdė normatyvus dalyvauti Lietuvos čempionate ir jaunimo pirmenybėse vasario 16-17 dienomis Klaipėdoje.