2018 m. birželio 12 d. Šiauliuose vyko Šiaulių miesto ir Panevėžio miesto suaugusių, jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame puikiai pasirodė biržiečiai.

Martyna Gražinytė 100 m bėgime jaunių tarpe užėmė III vietą (13.24 s). Joginta Trečiokaitė liko ketvirta (13,44 s).

Gytis  Petrusevičius 100 m bėgime jaunimo tarpe iškovojo III vietą. Darius Valaitis (jaunutis) 100 m bėgime varžėsi su jauniais ir liko ketvirtas (11,78 s).

Labai gražios varžybos vyko šuolio į tolį rungtyje. Matas Bagamolovas iškovojo II vietą. Jis nušoko 6,55 cm (asmeninis rezultatas) ir vos 2 cm nusileido pirmosios vietos laimėtojui bei įvykdė normatyvą dalyvauti Lietuvos lengvosios atletikos suaugusiųjų čempionate su stipriausiais šalies lengvaatlečiais.

Šauniai pasirodė ir kiti sportininkai. Arnas Sapatka  (jaunutis) jaunių tarpe tolio rungtyje nušoko 6,02 cm (asmeninis rezultatas) ir užėmė III vietą. Marius Valaitis (jaunutis) - 5,89 cm (asmeninis rezultatas) ir liko ketvirtas.

Laurynas Tamulynas 1500 m bėgimo rungtį įveikė per 4.35,10 min (asmeninis rezultatas) ir jaunių grupėje iškovojo I vietą.