2018 m. vasario 9-10 d. Panevėžyje vyko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos varžybos  „Aukštaitijos taurė 2018“ II etapas. Gerai sekėsi biržiečiams. Čempiono titulą, šuolio į tolį rungtyje iškovojo Marius Valaitis nušokęs 5,44 m.   60 m bėgimo rungtyje antrąją vietą iškovojo Darius Valaitis, įveikęs atstumą per 7,60 sek. (asmeninis rezultatas), 200 m bėgimo rungtyje iškovojo antroją vietą  ( 25,00 sek. asmeninis rezultatas). Šuolio į tolį rungtyje, Arnas Sapatka iškovojo trečiąją vietą nušokęs 5,32 m, o 60 m bėgimo rungtyje paruošiamąjį bėgimą įveikęs asmeniniu rezultatu (7,89 sek.) iškovojo šeštąją vietą. Milda Pranaitytė šuolio į tolį rungtyje nušokusi 4,15 m užėmė ketvirtąją vietą. 60 m bėgimo rungtyje Karina Balčiūnaitė paruošiamąjį bėgime nubėgo per 8,83 sek. (asmeninis rezultatas), o finale per 8,91 sek. iškovojo šeštąją vietą, 200 m bėgimo rungtį įveikusi per 30,86 sek. liko devinta. Šuolio į tolį vaikų amžiaus grupėje, Taja Kučinskaitė nušokusi 3,70 m užėmė šeštąją vietą,  60 m bėgimo rungtį įveikusi per 9,57 sek. (asmeninis rezultatas) iškovojo septintąją vietą. Gabija Baltrūnaitė 60 m bėgimo rungtį įveikusi 9,68 sek. liko dešimtoje vietoje, 200 m bėgimo rungtį įveikė per 34,23 sek. (asmeninis rezultatas) laimėta dešimta vieta.

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt