2020 m. sausio 24 d. Panevėžyje vyko atviras Panevėžio miesto suaugusių, jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš Latvijos: Rygos, Iecavos, Jekabpilio, Daugpilio ir Lietuvos miestų: Vilniaus, Šiaulių, Pasvalio, Joniškio, Kėdainių, Panevėžio ir Biržų.

Suaugusių grupėje Matas Bagamolovas šuolio į tolį rungtyje (6 m 45 cm) iškovojo trečiąją vietą, o jaunimo amžiaus grupėje – antrąją.

Arnas Sapatka turėjo galimybę pasiekti aukštą rezultatą, tačiau peržengė keletą šuolių ir šuolio į tolį rungtyje jaunių grupėje liko antras (6 m 36 cm).

Marius Kučas 60 m bėgime iškovojo trečiąją vietą ir pasiekė savo asmeninį rezultatą (7,58 s).

Marius Valaitis 400 m nubėgo per 55,42 s ir  įvykdė Lietuvos lengvosios atletikos čempionato normatyvą.