2017 m. balandžio 29 dieną  vyko lengvosios atletikos varžybos Jekabpilyje (Latvijoje), kuriose dalyvavo sportininkai iš Latvijos,  Lietuvos Biržų. Varžybose geriausiai pasirodė Joginta Trečiokaitė 100 m rungtyje iškojusi pirmąją vietą (13,55 sek.), antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje (4,38 m). Puikiai pasirodė Milda Jablonskaitė, kuri 100 m bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą (14,20 sek.). Trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Loretis Šnioka, kuris nušoko 5,10m. Penktąją vietą užėmė šuolio į tolį rungtyje Gytis Petrusevičius, kuris nušoko 5,71 m. Taip pat  penktąją vietą jaunučių amžiaus grupėje užėmė ir Marius Valaitis šuolio į tolį rungtyje nušokęs 5,01 m. Šeštąją vietą iškovojo 100m bėgimo rungtyje Raminta Vaidinauskaitė (14,26sek.). Taip pat šeštąją vietą iškovojo šuolio į tolį rungtyje Matas Bagamolovas, kuris nušoko 5,70m. Septintąją vietą 100m bėgimo rungtyje iškovojo Erika Kulbytė (14,64sek.).

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt