2020 m. liepos 17-18 d. Alytuje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos  čempionatas, kur biržiečiai iškovojo nemažą kraitį medalių.

Arnas Sapatka šuolio į tolį rungtyje nušoko 6 m 38 cm, tik 1 cm nusileido antrosios vietos laimėtojui, ir iškovojo bronzos medalį. Šį kartą Arnui nelabai sekėsi, nes net keturis kartus peržengė lentelę.

Marius Valaitis 100 m bėgime pasiekė asmeninį rezultatą - 11,31 s ir iškovojo antrąją vietą.

4x100 m estafetinį bėgimą Darius Valaitis, Marius Valaitis, Marius Kučas ir Arnas Sapatka įveikė per 45,31 s, nusileido Kauno komandai ir iškovojo  antrąją vietą.

Darius Valaitis 200 m nubėgo per 23,82 s ir liko septintas. Vaikinas dar nėra pilnai atsigavęs po traumos, todėl atsiliepia rezultatams.

Šiuos sportininkus treniruoja Viktoras Bagamolovas ir Simas Strelcovas.