Biržų lengvaatlečiams paskutinės trys savaitės buvo gana nelengvos - kiekvieną savaite turėjo aukšto rango varžybas, kuriose dalyvavo vieni pajėgiausių savo amžiaus grupių sportininkų Lietuvoje.

2018 m. sausio 19 dieną įvyko Lietuvos jaunučių pirmenybės Šiauliuose, kuriose dalyvavo visi pajėgiausi sportininkai iš Lietuvos. Varžybose gerai pasirodė Marius Valaitis, kuris šuolio į tolį rungtyje nušokęs 5,65 m (asmeninis rezultatas) ir finale liko ketvirtas. Jam trūko 4 cm iki prizinės vietos. Taip pat atsitiko ir jo broliui – Dariui Valaičiui. Jis 200 m rungtį įveikė per 25,81 sek. (asmeninis rezultatas) ir užėmė ketvirtąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje, Viktoro Bagamolovo treniruojamas Arnas Sapatka, nušokęs 5,23 m (asmeninis rezultatas) užėmė aštuntąją vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Beata Pavilionytė nustūmusi 8,48 m užėmė 10-tąją vietą.

2018 m. sausio sausio 26 dieną įvyko jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2018“  pirmasis etapas Panevėžyje. Varžybose gerai pasirodė Darius Valaitis įveikęs 60 m įveikęs paruošiamąjį bėgimą per 7,77 sek. ir finale per 7,66 sek. (asmeninis rezultatas) užėmė antrąją vietą. Marius Valaitis šuolio į tolį rungtyje nušokęs 5,46 m užėmė taip pat antrąją vietą. Toje pačioje rungtyje Arnas Sapatka, nušokęs 5,40 m(asmeninis rezultatas) užėmė trečiąją vietą. 200m bėgimo rungtyje broliai Darius įveikęs per 25,47 sek. (asmeninis rezultatas) ir Marius įveikęs per 26,08 sek. (asmeninis rezultatas) Valaičiai užėmė trečiąją ir ketvirtąją vietą. Šuolyje į tolį jaunutėms šuolio į tolį rungtyje Radvilė Gailiūnaitė nušokusi 4,23 m užėmė ketvirtąją vietą, o Orinta Matulionytė nušokusi 4,21 m užėmė penktąją vietą. Karina Balčiūnaitė tiek 60m įveikusi per 8,86 sek. (asmeninis rezultatas), tiek 200m. bėgimo rungtį įveikusi per 30,62 sek. (asmeninis rezultatas) užėmė devintąsias vietas.

Vaikų amžiaus grupėje Taja Kučinskaitė šuolio į tolį rungtyje nušokusi 3,82 m užėmė penktąją vietą, o pirma kartą dalyvavusi varžybose Urtė Gedvilaitė nušokusi 3,56 m užėmė septintąją vietą. Gabija Baltrūnaitė 60 m bėgimo rungtį įveikusi per 9,68 sek. (asmeninis rezultatas) užėmė devintąją vietą.

2018 m. vasario 2 diena įvyko Panevėžio atviras lengvosios atletikos čempionatas. Varžybose buvo dvi amžiaus grupės: jauniai ir jaunučiai, bei 2001 m gimę sportininkai  ir vyresni. Šiose varžybose jaunesni lengvaatlečiai pasiekę geresnius rezultatus nei vyresnio amžiaus grupės sportininkai, galėjo rungtis ir jų amžiaus grupėje.

Čia puikiai pasirodė 60m. bėgimo rungtyje Joginta Trečiokaitė, paruošiamajame bėgime įveikusi per 8,35 (sezono gr. rez.) pateko į „A finalą“, kuris garantavo savo amžiaus grupėje pirmąją vietą. Finale šiek tiek pabloginusi rezultatą 8,41 sek. „A finale“ užėmė šeštąją vietą. Taip pat, 300m bėgimo rungtyje įveikusi per 46,57 sek. užėmė trečiąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje Loretis Šnioka nušokęs 5,70 m užėmė antrąją vietą.

Puikiai pasirodė Gytis Petrusevičius 60 m.barjeriniame bėgime jaunimo tarpe iškovojo pirmąją vietą 9,02 sek. , Arnas Sapatka dalyvaudamas su trimis metais vyresniais sportininkais šuolio į tolį rungtyje pateko į finalą ,tačiau neišėjo pataikyti ant atsispirimo lentelės ir parodyti gerą rezultatą.Sprinterė Martina Gražinytė dėl ligos negalėjo startuoti šiose varžybose.