top of page

2022 m. sausio 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių ir jaunimo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir biržiečiai.

Jaunimo grupėje Darius Valaitis  paruošiamąjį 60 m bėgimą įveikė per 7,34 sek., o patekęs į finalą pagerino rezultatą - 7,27 sek. (sezono geriausias rezultatas) ir iškovojo antrąją vietą. 300 m bėgimo rungtį įveikė per  38,77 sek. ir iškovojo trečiąją vietą.

Marius Kučas 60 m bėgimo rungtį įveikė per 7,41 sek. ir iškovojo ketvirtąją vietą. Mariaus rezultatas tik 4 šimtosiomis atsiliko nuo trečiosios vietos. 300 m bėgime liko septintas, distanciją įveikęs per 40,14 sek. (asmeninis rezultatas).

Arnas Ikamas 300 m bėgimo rungtyje liko aštuntas (42,71 sek.). 600 m rungtį  Arnas  įveikė per 1.38,02 ir liko dvyliktas.

Biržiečių ketvertukas: Darius Valaitis, Marius Kučas, Arnas Ikamas ir Dovydas Murauskas 4x200 estafetiniame bėgime distanciją įveikė per 1.42,44 sek. ir iškovojo trečiąją vietą.

Gerai sekėsi ir kitiems Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos atletams, kurie šiame čempionate pagerino savo asmeninius rezultatus bei įgijo daugiau patirties siekiant aukštesnių rezultatų.

Treneriai Viktoras Bagamolovas ir Simas Strelcovas liko patenkinti auklėtinių rezultatais.