2018 m. sausio 11-12 d. Šiauliuose vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos čempionatas, kuriame biržiečiams pavyko pasiekti aukštų rezultatų.

Jaunimo amžiaus grupėje Matas Bagamolovas, nors dar ne pilnai atsigavęs po traumos, šuolio į tolį rungtyje iškovojo III vietą (6,77 m). Sportininkas, pasiekęs aukštą  asmeninį rezultatą, įvykdė normatyvą dalyvauti Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionate.

Gytis Petrusevičius 60 m barjeriniame bėgime iškovojo II vietą (8,84 s). Vaikinas vos 0,05 s nusileido bėgikui iš Elektrėnų. Gytis taip pat įvykdė normatyvą dalyvauti Lietuvos suaugusiųjų lengvosios atletikos čempionate. Šuolio į tolį rungtyje G. Petrusevičius liko šeštas (6,22 m).

Tomas Balčiūnas šuolio į tolį rungtyje pasiekė asmeninį rezultatą – 6,01 m.

Jaunių amžiaus grupėje Darius Valaitis 300 m bėgimo rungtį įveikė per 38,64 s (asmeninis rezultatas) ir tapo Lietuvos rajonų čempionu, o jo brolis Marius Valaitis įveikė per 39,19 s (asmeninis rezultatas) ir iškovojo trečiąją vietą. D. Valaitis sprinto 60 m bėgimo rungtį įveikęs per 7,49 s pateko į finalą, o finale liko ketvirtas (7,47 s).

Loretis Šnioka šuolio į tolį rungtyje nušoko 6,26 m ir užėmė ketvirtąją vietą. Ketvirtas liko ir trišuolio rungtyje (11,86 m). Iki prizinės vietos tetrūko vos 1 centimetro.

Joginta Trečiokaitė, įveikusi 300 m bėgimo rungtį per 46,93 s, užėmė ketvirtąją vietą, o 60 m sprinto rungtyje pateko į finalą ir užėmė penktąją vietą (8,46 s).

Jaunių ir jaunimo vaikinų (Marius Valaitis, Darius Valaitis, Rolandas Tichonovičius, Loretis Šnioka) estafetiniame bėgime 4 x 200 m iškovota ketvirta vieta (1:40,87 s).

Milda Jablonskaitė šuolio į tolį rungtyje nušoko 4,72 m,  pateko į finalą ir užėmė aštuntąją vietą.

Puikiai sekėsi ir kitiems jauniams, nes pagerino savo asmeninius rezultatus bei dauguma jų iškovojo kelialapius į Lietuvos jaunių čempionatą.

Treneriai Viktoras Bagamolovas ir Simas Strelcovas liko patenkinti savo ugdytinių rezultatais.