2020 m. vasario 7-8 dienomis Klaipėdoje vyko Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionatas, kuriame startavo ir biržiečiai, kelialapius į šį čempionatą išsikovoję Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo čempionate.

Arnas Sapatka ir Darius Valaitis pasirodė puikiai - jie tapo Lietuvos vicečempionais (šuolio į tolį ir 60 m bėgimo rungtyse). Šuolio į tolį rungtyje Arnas Sapatka nušoko 6,66 m ir iškovojo antrąją vietą. 60 m bėgimo rungtį Darius Valaitis įveikė per 7,26 s, pateko į finalą, pasigerino asmeninį rezultatą (7,23 s) ir iškovojo antrąją vietą. 300 m bėgimo rungtį Darius Valaitis įveikė per 37,60 (asmeninis rezultatas) ir iškovojo ketvirtąją vietą. Marius Valaitis 60 m bėgimo rungtį įveikė per 7,44 s, pateko į B finalą, kur pasiekė asmeninį rezultatą (7,39 s) ir bendroje įskaitoje paliko aštuntas. Kitą, 300 m bėgimo rungtį, Marius įveikė per 38,32 s, pasiekė dar vieną asmeninį rezultatą ir iškovojo penktąją vietą.

Treneriai liko patenkinti savo auklėtinių pasirodymu ir tiki sportininkų perspektyvomis.