2020-03-04 dieną Prienų sporto arenoje vyko Lietuvos merginų Ladygolo superfinalas. Superfinale dalyvavo 10 komandų - apskričių nugalėtojai. Panevėžio apskrities nugalėtoja - Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla pateko į A pogrupį, kur susitiko su Liepalingio progimnazijos (Alytaus apskr.) sportininkėmis ir laimėjo 3:1. Antras varžybas 1 : 1 sužaidė su KTU inžinerijos licėjumi (Kauno apskr.). Pogrupyje užėmė 2 vietą ir pirmajame pusfinalyje susitiko su B grupės nugalėtoja -  Vincento Borisevičaus gimnazija (Telšių apskr.), laimėjo 3:0 ir pateko į superfinalo finalą.

Finale žaidė dvi Aukštaitijos komandos: Utenos Vyturių progimnazija (Utenos apskr.) ir Biržų Kaštonų pagrindinė mokykla. Lemtingos buvo pirmosios 3 min., per kurias prasileido 2 įvarčius į savo vartus. Toliau varžybų kova buvo apylygė, išlyginti rezultatą biržietės turėjo daug progų, bet jų neišnaudojo, todėl rezultatas nepasikeitė.

Biržietės penktajame Ladygolo sezone  užėmė 2-ąją vietą, tai aukščiausias sportininkių pasiekimas merginų futbole.