top of page

2020 m. rugsėjo 5 d. Visagine vyko berniukų krepšinio turnyras, kuriame dalyvavo ir trenerio Algirdo Kriaučiūno ugdytiniai (g. 2009 m.).

Pirmos rungtynės buvo žaidžiamos prieš metais vyresnių berniukų komandą iš Visagino. Biržiečiai po atkaklios kovos, kelių taškų skirtumu, nusileido šeimininkams. Tačiau treneris A. Kriaučiūnas liko patenkintas savo auklėtinių parodyta valia ir kovingumu, nors priešininkų komanda buvo vyresnė ir augalotesnė, bet mūsiškiai niekuo aikštelėje jiems nenusileido.

Kitos rungtynės buvo žaidžiamos prieš gerai pažįstamą komandą iš Rokiškio (praėjusį sezoną buvo pralaimėta finale turnyre Rokiškyje). Vaikinai gerai žinojo savo varžovus, todėl parodė jiems kas labiau patobulėjo po vasaros ir kaimynus tiesiog nušlavė 30 taškų skirtumu!

Treneris džiaugėsi visais Biržų komandos žaidėjais, kurie nieko nepabūgo ir drąsiai ir garbingai kovėsi už Biržų vardą ir galutinėje įskaitoje iškovojo sidabro medalius! Geriausiu komandos žaidėju buvo pripažintas kovingasis Rokas Luomanas, kuriam ir buvo įteiktas specialus MVP prizas!

Turnyro pertraukos metu vyko estafečių konkursas (pagal NBA visų žvaigždžių savaitgalio ,,Skills challenge” konkurso taisykles), kuriame reikėjo parodyt tiek kamuolio varymo techniką ir greitį, tiek perdavimų ir metimų tikslumą. Estafečių konkurse dalyvavo 8 komandos po 3 žaidėjus, kur Biržams atstovavo dvi komandos: Biržai 1 komanda (Nojus Šarkanas, Benas Tuinas ir Kristupas Užolas) ir Biržai 2 komanda (Gabrielius Čepokas, Mantvydas Baltušis ir Rokas Luomanas). Biržiečiams sekėsi puikiai - Biržai 2 komanda buvo greičiausia, antrąją vietą užėmė Biržai 1 komanda (atsilikusi tik 1 sekunde nuo nugalėtojų!), trečioji vieta atiteko Rokiškio 1 komandai.

Daugiau nuotraukų iš šio turnyro adresu: 

https://www.facebook.com/visaginobasket/photos/a.3161976640505200/3161976963838501/?type=3&sfnsn=mo&extid=TVXO1qHoG73zW5Ea

bottom of page