top of page

2022 m. vasario 15-20 d. Biržuose šurmuliavo renginiai skirti Lietuvos krepšinio šimtmečiui paminėti.

Vasario 15-18 d. Biržų kultūros centro fojė veikė paroda „Lietuvos krepšinio pasiekimai“.

Vasario 18 d. kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko projekto „Atskleisk talentą“ treniruotės, kurias vedė Rimantas Grigas ir Kęstutis Kemzūra. Jose dalyvavo U15 ir U17 amžiaus merginos (trenerės Nijolė Kregždienė ir Monika Kregždytė) bei U13, U15 ir U17 vaikinai (treneriai Nijolė Kregždienė, Algirdas Kriaučiūnas ir Žydrūnas Kačinskas). Visi treniruotėse dalyvavę ugdytiniai LKF buvo apdovanoti sportiniais marškinėliais, atskirų grupių geriausi žaidėjai – sportinėmis kuprinėmis, o treneriai – sportiniais kostiumais.

Vasario 18 d. Biržuose apsilankė ir garbingas svečias – Kauno „Žalgirio“ ir Lietuvos rinktinės treneris, LKF garbės prezidentas Vladas Garastas su sūnumi Virgilijumi bei Lietuvos krepšinio federacijos generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas. Pilyje V. Garastą nesenai praėjusio 90-ojo gimtadienio proga sveikino rajono vadovai, kūno kultūros ir sporto centro bei muziejaus „Sėla“ bendruomenės, V. Jakubėno muzikos mokyklos jaunių choro, vadovaujamo Viktorijos Morkūnienės, dainininkių grupė.

Po sveikinimų ir susitikimo su rajono vadovais V. Garastas ir LKF generalinis sekretorius Mindaugas Balčiūnas lankėsi Regionų krepšinio lygos rungtynėse tarp „Biržų“ ir Kauno „LSU-Atleto“. Prieš rungtynes, federacijos vadovai Lietuvos krepšinio šimtmečio proga apdovanojo visus Biržų krepšiniui nusipelniusius asmenis.

Vasario 19-20 d. vyko MKL krepšinio čempionato U12 mergaičių „Pirmasis iššūkis", jaunučių U16 ir jaunių U18 krepšinio čempionato varžybos.

bottom of page