1/1

2020 m. birželio 6 d. įvyko Biržų rajono krepšinio pirmenybių finalinio ketverto varžybos. Pirmenybės prasidėjo dar gruodžio mėnesį, tačiau, paskelbus karantiną šalies mastu, finalinės varžybos buvo atidėtos. Po trijų mėnesių pertraukos, dėl trečiosios vietos susitiko „Agaro“ ir „Sporto centro“ komandos, o finale susigrūmė „Gaišals“ ir „BTVMC“. Po įnirtingų kovų paaiškėjo nugalėtojai:

I vieta – Gaišals“ komanda;

II vieta - „BTVMC“ komanda;

III vieta – „Agaro“ komanda;

IV vieta – „Sporto centro“ komanda.

Visi prizininkai buvo apdovanoti Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro taurėmis ir medaliais. Apdovanoti ir kiekvienos komandos geriausi žaidėjai (Aurimas Jocas („Gaišals“), Daivaras Dulkė (BTVMC), Evaldas Daugvietis („Agaras“), Kasparas Vaitaitis („Sporto centras“), Mantvidas Tauras („Širvėna“) ir Dovydas Kačinskas („Šalva“).

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now