2023 m. sausio 6-7 d.d. Klaipėdoje vyko Lietuvos rajonų lengvosios atletikos jaunių, jaunimo čempionatas, kuriame dalyvavo Biržų kūno kultūros ir sporto centro auklėtiniai. Jaunių amžiaus grupėje Paula Krisikėnaitė šuolio į tolį rungtyje iškovojo pirmąją vietą 4,51 m. Aurimas Samulionis 60 m. bėgime iškovojo trečiąją vietą 7,41 s (asmeninis rezultatas), Edvinas Babilauskas liko šeštas 7,68 (aseninis rezultas) Utrė Gedvilaitė 300 m bėgime iškovojo šeštąją vietą 47,99 s. Pijus Striška debiutavo 60 b/b bėgime ir iškovojo ketvirtąją vietą jaunimo amžiaus grupėje. Gerai sekėsi Mariui Kučui, kuris iškovojo net tris medalius: 60 m bėgime Marius iškovojo antrąją vietą 7,35 s , 300 m bėgime liko trečias 39,54 s. ir estafėtė 4x200 m, (Aurimas Samulionis , Arnas Ikamas , Dovydas Murauskas ir Marius Kučas) iškovojo antrąją vietą 1.43,72 s. Arnas Ikamas 600 m bėgime liko penktas 1.37,79 s. Sportininkus treniruoja Viktoras Bagamolovas ir Simas Strelcovas.