2022 m. lapkričio 12 – 13 d. Kėdainiuose vyko atviras Lietuvos mokinių jaunių U16, jaunučių U14 ir vaikų U12 dziudo čempionatas. Čempionate dalyvavo daugiau nei 600 jaunųjų sportininkų, o tarp jų ir 13 biržiečių.

U12 amžiaus grupėje Domantas Bartuškevičius (svorio kategorijoje iki 27 kg) nugalėjo tris priešininkus, bet tik finale nusileido ukmergiškiui ir pasipuošė sidabro medaliu.

Evanas Gasiūnas (iki 38 kg) kovėsi penkiose kovose. Pirmoje kovoje jaunasis sportininkas nusileido vilniečiui, antroje kovoje įveikė vilnietį, trečioje - rokiškietį, ketvirtoje - elektrėniškį, o  kovoje dėl trečiosios vietos po atkaklios kovos neatsilaikė priešininkui iš Ukmergės ir tenkinosi ketvirta vieta.

Geriausiai vaikų amžiaus grupėje sekėsi Ovidijui Remeikai (iki 46 kg), kuris visus tris varžovus įveikė anksčiau laiko, finale nesunkiai įveikė vilnietį ir pasipuošė aukso medaliu.

Arentas Korsakas (iki 60 kg), taip pat laimėjęs tris kovas ir tik finale nusileidęs sportininkui iš Rokiškio, iškovojo antrąją vietą.

Marius Puodžiūnas (virš 66 kg) nugalėjęs panevėžietį ir pralaimėjęs kauniečiui, kovoje dėl trečiosios vietos iškovojo pergalę prieš dar vieną kaunietį ir savo laimėjimų kolekciją papildė bronzos medaliu.

U16 amžiaus grupėje puikiai sekėsi Tomai Einorytei. Sportininkė išlošė dvi kovas ir pasipuošė aukso medaliu.