top of page

2022 m. balandžio 30 d. Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro lengvosios atletikos sportininkai dalyvavo Jekabpilyje (Latvija) vykusiose varžybose, kuriose pasiekė asmeninius rezultatus bei pelnė prizines vietas.

Aurimas Samulionis 100 m bėgimo rungtyje pasiekė geriausią asmeninį rezultatą (12,5 sek.) ir iškovojo pirmąją vietą.

Darius Valaitis 100 m bėgimo nuotolį įveikė per 11,16 sek. ir iškovojo antrąją vietą.

Marius Kučas 100 m bėgime pagerino asmeninį rezultatą (11,66 sek.) ir liko penktoje vietoje.

Erminas Dudoras šuolio į tolį rungtyje nuskriejo 5,33 m ir užėmė ketvirtąją vietą.

Liepa Povilonytė šuolio į aukštį rungtyje taip pat pagerino asmeninį rezultatą (1,40 m).

Urtė Gedvilaitė 400 m bėgimo rungtį įveikė per 1 min. 7 sek. (asmeninis rezultatas) ir užėmė penktąją vietą.

Marius Valaitis 400 m bėgimą įveikė per 53,33 sek. ir užėmė penktąją vietą.

Arnas Ikamas taip pat liko penktas 1500 m bėgimo rungtį įveikęs per 5,20 min.

Ir kiti biržiečiai sportininkai pagerino asmeninius rezultatus, tačiau aukštesnių vietų neužėmė.

Treneriai Simas Strelcovas ir Viktoras Bagamolovas džiaugiasi, kad ugdytiniai pagerino asmeninius rezultatus ir įgijo varžybinės patirties.