top of page

2022 m. gegužės 20 d. Biržų pilies arsenalo salėje vyko Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro abiturientų, baigusių sporto šakų programas, pažymėjimų įteikimo šventė. Šiemet sporto centrą baigė keturiolika abiturientų: penki krepšinio, trys lengvosios atletikos, po du bokso ir šaudymo ir po vieną dziudo ir šachmatų sporto programas.

Šventė prasidėjo sporto centro direktoriaus Sigito Mitrochino įžangine kalba. Abiturientus sveikino ir geros kloties linkėjo ne tik direktorius, bet ir Seimo narys Valdemaras Valkiūnas, Biržų rajono administracijos direktorė Irutė Varzienė bei Biržų jaunimo muzikinė grupė „Impresio“. Už aukštus sportinius rezultatus ir Biržų krašto vardo garsinimą Biržų rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjo padėkomis apdovanoti lengvaatlečiai broliai Darius ir Marius Valaičiai. Abiturientams buvo pasirašytinai įteikti baigimo pažymėjimai, paskelbti jų svariausi pasiekimai ir pergalės.

Pasibaigus pažymėjimų įteikimo ceremonijai, visi šventės dalyviai, tradiciškai įsiamžino prie pilies prieigų bendroje nuotraukoje.

bottom of page