Pirmajame LFFII lygos Vakarų zonos čempionato rate šių komandų dvikova Biržuose baigėsi plungiškių pergale rezultatu 2:1. Kaip parodė šio sekmadienio rungtynės, per du mėnesius istorijos pakeisti nepavyko, o „Širvėna“ ir vėl nusileido „Babrungui“ identišku rezultatu.

Rungtynėse kone visą laiką situacijos kontrolę turėjo aikštės šeimininkai, kurie įvarčius pelnė 19 ir 28 minutėmis.

Rezultatą sušvelninti „Širvėnai“ pavyko tik 89 min., kuomet įvartį pelnė Darius Žindulis. Per pridėtą laiką stebuklo sukurti ir išplėšti lygiųjų nepavyko.

Antrąjį ratą „Širvėna“ pradėjo dviem pergalėmis, bet pastarasis pralaimėjimas buvo jau trečiasis paeiliui. Negana to,  jau tampa bloga tradicija rungtynėse užsidirbti po raudoną kortelę. Taip komanda ne tik lieka aikštėje su mažiau žaidėjų, bet ir negali pajėgiausia sudėtimi žaisti kitų rungtynių.

Rugsėjo 1 dieną „Širvėna“ namų aikštėje susitinka su Mažeikių „Atmosfera“. 

"Šiaurės rytų" informacija
 

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2,  tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt  www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now