top of page

Liepos 24 d. – rugpjūčio 2 d. Biržuose vyko tarptautinė dziudo stovykla, kurią organizavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras kartu su dziudo sporto klubu „Rooni“. Tokia stovykla organizuojama jau ne pirmus metus, į kurią kasmet susirenka vis daugiau sportininkų. Šiemet kartu su biržiečiais susirinko per 280 įvairaus amžiaus sportininkų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos bei Norvegijos. Dalyvavo nemažai žymių bei aukštą kvalifikaciją turinčių sportininkų, tarp jų ir bronzą Tokijo paralimpinėse žaidynėse iškovojęs dziudo imtynininkas Osvaldas Bareikis, šiemet Europos universitetų žaidynėse medalius iškovoję sportininkai. Su sportininkais dirbo aukštą kvalifikaciją turintys treneriai, tarp jų daugkartinis Lietuvos čempionas, Europos čempionatų prizininkas ir olimpietis Karolis Bauža.

Stovyklautojai  treniravosi ir tobulino savo sportinius įgūdžius, stebėjo treniruotes, tad sportininkų technikos kraitis pasipildė įvairiais naujais veiksmais. Nuovargį po alinančių treniruočių atpirko geras oras, pažintis su Biržais, šiltas ežero vanduo...

Kaip ir praėjusiais metais, stovyklautojai buvo apgyvendinti Biržų technologijų ir verslo mokymo centre. Čia stovyklautojams vyko bendros treniruotės, čia jie galėjo gauti ir maitinimą.

bottom of page