2021 m. rugpjūčio 2-15 dienomis Biržuose vyko kūno kultūros ir sporto centro organizuojama tarptautinė dziudo stovykla. Tokia stovykla Biržuose organizuojama jau ne pirmus metus ir šiais metais biržiečiai sulaukė rekordinio skaičiaus pajėgių sportininkų (daugiau kaip 200) ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Estijos, Suomijos bei Belgijos. Sportininkų amžius įvairus - nuo 10 iki 22 metų. Pareiškę norą dalyvauti šioje stovykloje buvo ir Rusijos bei Norvegijos sportininkai, tačiau dėl koronaviruso pandemijos įvestų suvaržymų negalėjo atvykti.

Sportinė stovykla vyko Biržų technologijų ir verslo mokymo centre, kur dauguma sportininkų buvo apgyvendinti bei gavo maitinimą. Čia sportininkai dvi savaites gludino kovos techniką ant tatamio, ruošėsi naujiems startams bei Europos dziudo čempionatui, treneriai keitėsi žiniomis ir patirtimis. Laisvalaikiu sportininkai susipažino su Biržais, žaidė draugiškus komandinius žaidimus, pramogavo.

Po intensyvių treniruočių stovyklos būrys pajėgiausių sportininkų išvyko į Europos jaunimo dziudo taurės varžybas Italijoje, o rugpjūčio 17-19 d. ruošiasi vykti į Europos kadetų dziudo čempionatą Latvijoje, o dar vienas sportininkas rugpjūčio pabaigoje - į Tokijo parolimpines žaidynes.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/1