2019 m. lapkričio 30 d. Šiauliuose vyko tarptautinis dziudo turnyras, kuriame puikiai pasirodė Biržų kūno kultūros ir sporto centro sportininkai. Turnyre sportininkai varžėsi asmeninėse atskiro svorio kategorijose bei kaip komanda. Biržiečių komanda – Martynas Kvedaras, Gajus Brazionis, Lukas Maldutis, Marijus Mitrochinas ir Elijus Jokubėnas – susirungė su Alytaus, Plungės ir Kauno komandomis ir didele persvara jas nugalėjo. Rezultatu 5:0 įveikė alytiškius ir plungiečius ir 4:1 – kauniečius. Asmeninėje įskaitose E. Jokubėnas (iki 66 kg) iškovojo pirmąją vietą, o M. Mitrochinas (iki 90 kg) ir L. Maldutis (daugiau kaip 90 kg) – trečiąsias vietas.

Sportininkų treneriai – Mindaugas Simėnas, Alfredas Kuprevičius ir Sigitas Mitrochinas