top of page

2018 m. lapkričio 4 d. Rygoje vyko tarptautinis dziudo turnyras „LIDO 2018“, kuriame susirinko Lietuvos, Latvijos, Estijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos jaunieji sportininkai.  Šiame turnyre dalyvavo ir šeši Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro sportininkai, kuriuos treniruoja Sigitas Mitrochinas, Mindaugas Simėnas ir Alfredas Kuprevičius.

Turnyre geriausiai sekėsi Marijui Mitrochinui. Jis užtikrintai kovojo savo svorio ir gimimo amžiaus grupėje ir tapo turnyro nugalėtoju. Jaunasis sportininkas pirmoje dvikovoje nugalėjo Latvijos imtynininką, antroje – Estijos, trečioje – Latvijos ir ketvirtoje – Baltarusijos sportininką. Su sportininku iš Estijos M. Mitrochinas jau buvo susitikęs anksčiau Baltijos čempionate ir kartu su savo treneriais nusprendė imtis tam tikrų taktikos veiksmų, kurie kovoje pasiteisino.

Elijus Jakubėnas savo kategorijoje pirmoje ir antroje kovoje buvo pajėgesnis už Latvijos sportininkus, trečioje kovoje turėjo pripažinti Rusijos sportininko pranašumą, tačiau ketvirtoje kovoje, po atkaklios kovos per pratęsimą, įveikęs Rusijos imtynininką, užėmė garbingą trečiąją vietą.

Laimėjęs pirmąją kovą prieš Latvijos sportininką, antroje kovoje nusileidęs priešininkui, o trečioje - vėl sėkmingai kovęsis, aukštą trečiąją vietą užėmė Vilius Kavalevskis.

Gedas Gružauskas ant tatamio susitiko su Latvijos sportininkais. Pirmoje kovoje po atkaklios kovos nusileido Latvijos sportininkui, antroje – mūsų sporto centro atstovas buvo pranašesnis ir trečioje – nežymia persvara atsiliko nuo Latvijos sportininko ir bendroje įskaitoje liko ketvirtas. G. Gružauskui buvo sunku kovoti, nes jaunasis sportininkas perėjo į kitą svorio kategoriją ir dar nespėjo adaptuotis.

Visai nedaug iki prizinės vietos buvo likę ir Rositai Reišytei, ji po keleto atkaklių kovų liko ketvirta.

bottom of page