top of page

2021 m. rugsėjo 18 d. Kaune vyko Tarptautinis dziudo turnyras “Kaunas Open‘‘ 2021 skirtas Žygimanto Rybino atminimui, kuriame dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Latvijos, Slovėnijos, Slovakijos ir Vokietijos. Šiame turnyre sėkmingai varžėsi ir nemažas būrys Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro dziudistų, kurie namo parvežė net 7 medalius.

U-13 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Simonas Žukas, laimėjęs tris kovas ir tik finalinėje kovoje nusileidęs varžovui, liko antras.

Kajus Miliukas ir Martynas Sveikauskas nugalėjo po tris varžovus, tarp jų stiprius Slovakijos dziudistus, ir užėmė penktąsias vietas. Vaikinams teko susitikti su daug varžovų, todėl nebeužteko jėgų sėkmingoms kovoms ir liko be prizinių vietų.

U-11 amžiaus grupėje savo svorio kategorijoje Arentas Korsakas buvo nenugalimas ir iškovojo pirmąją vietą. Rėjus Lapėnas, nugalėjęs  3 varžovus, iškovojo antrąją vietą.

Trečiąsias vietas savo kategorijose laimėjo Lukas Martinkėnas, Ovidijus Remeika, Tėjus Jankauskas ir Evanas Gasiūnas. Berniukai ant kilimo varžėsi atkakliai ir prieš savo varžovus laimėjo po 2-3 kovas.

Kovoms sportininkus rengia treneriai Mindaugas Simėnas, Alfredas Kuprevičius ir Sigitas Mitrochinas.