top of page

2022 m. birželio 9 d. Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras organizavo sporto šventę Biržų miesto darželių auklėtiniams (priešmokyklinukams). Ši šventė organizuota įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ Nr. 08.6.1-ESFA-T-927 priemonės „Spartesnis vietos plėtros strategijų įgyvendinimas“ projektą „Vaikų socialinis įtraukimas per sportinius užsiėmimus“.

Visą dieną Sodeliškio dvaro sodyboje darželinukams vyko aktyvios veiklos. Šventė prasidėjo darželinukų prisistatymais ir judria mankšta su animatoriumi. Vėliau vaikai turėjo įveikti sportinių rungčių stoteles. Smagios ir žaismingos rungtys neprailgo ir norėjosi daug kartų pakartoti. Vieni lindo per ilgą ir vingiuotą tunelį, kiti spardė kamuolį, ėjo per kliūtis, mėtė į taikinius, varžėsi sumo ir dar daug įvairiausių rungčių turėjo išbandyti. Visi norėjo dalyvauti, rungtyniauti ir laimėti. Papietavus darželinukai leidosi į ekskursiją po dvaro sodybą, o sugrįžusių laukė policininkai su bičiuliu Amsiu, kurie vaikams priminė saugų elgesį gatvėje bei padėjo organizuoti lenktynes dviračiais ir paspirtukais.

Šventė baigėsi, tačiau pralaimėjusių nebuvo. Kiekvienas vaikas buvo apdovanotas padėkos raštais. O susumavus visų rungčių rezultatus buvo išrinkti darželiai nugalėtojai. Nors šventė baigėsi, bet vaikai dar neskubėjo į autobusus, mėgavosi gražiu oru, dalinosi įspūdžiais.

Įgyvendinant projektą, 2021 m. rugsėjo mėn. – 2022 m. gegužės mėn. darželinukams vyko sportinės treniruotės, o rugpjūčio mėnesį laukia aktyvi sportinė stovykla 6-16 metų vaikams. Projekto įgyvendinimo trukmė iki 2022 m. rugpjūčio 25 d.

bottom of page