Biržų kūno kultūros ir sporto centro dziudistai dalyvavo tarptautiniame turnyre Daugpilyje (Latvija). Iš jo grįžo su visų prabų medaliais.

septyni jaunieji dziudistai, keturi iš jų iškovojo prizines vietas. U10 amžiaus grupėje įdomiausia finalinė kova įvyko tarp dviejų biržiečių. Rokas Luomanas ir Markas Martinkėnas pakeliui į finalą nugalėjo po 3 varžovus. Lemiamoje dvikovoje pranašumą įrodė ir pirmąją vietą iškovojo R. Luomanas, įveiktas bičiulis M. Martinkėnas liko antras.

Šiek tiek vyresnių sportininkų amžiaus grupėje - U12 - biržiečiai iškovojo dvi trečiąsias vietas. Bronzos medaliais pasidabino Andrius Viederis ir Matas Čepas.
Daugpilyje turnyre dalyvavusius sportininkus treniruoja Alfredas Kuprevičius, Mindaugas Simėnas ir Sigitas Mitrochinas.