top of page

Šiais metais liepos 17-31 dienomis Europos universitetų žaidynės vyksta Lodzėje (Lenkija). Šios žaidynės yra didžiausias studentų sporto renginys Europoje ir vyksta kas du metai skirtinguose Europos miestuose. 2020 metais Belgrade turėjusios vykti žaidynės buvo nukeltos dėl pandemijos ir jų rengimo teisę perėmė Lodzės miestas.

Šiose V-osiose Europos universitetų žaidynėse Lietuvos dziudo rinktinės sudėtyje dalyvavo ir biržietis Marijus Mitrochinas. Po atkaklių, bendromis pastangomis iškovotų pergalių, Lietuvos dziudo rinktinė tarp 18 skirtingų komandų iškovojo garbingą trečiąją vietą.

Pirmieji rezultatu 4:0 buvo įveikti čekų kovotojai, antrieji rezultatu 6:0 krito Bosnijos ir Hercegovinos kovotojai. Ketvirtfinalyje Lietuvos komanda susitiko su prancūzais, kova baigėsi lygiosiomis – 3:3. Po tokio rezultato prireikė pratęsimo. Pratęsime kovą pavyko laimėti (4:3) ir tai lėmė komandos patekimą į pusfinalį. Pusfinalyje teko nusileisti varžovams (1:4) iš Ukrainos, kurie tapo žaidynių nugalėtojais. Kovoje dėl trečios vietos rezultatu 4:0 buvo iškovota pergalė prieš Prancūzų komandą.

Džiaugiamės Lietuvos sportininkų ir biržiečio M. Mitrochino pasiekimais ir linkime pergalių ateityje!

bottom of page