1/2

bėgimo varžybos nusipelniusio trenerio Povilo Karoblio ir signataro Petro Poškaus taurei laimėti. Ketvirtą kartą per du metus Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro kartu su Lengvosios atletikos asociacija vykdomas bėgimas viršijo drąsiausius lūkesčius. Apie 300 dalyvių planavę organizatoriai, paskutinę registracijos dieną suprato, kad jų lūkesčiai išpildyti su kaupu ir užsiregistravusių dalyvių skaičius smarkiai perkopė 500. Na, o varžybų dieną šis skaičius dar labiau išaugo – virš 600 dalyvių. Tai naujas bėgimo varžybų rekordas.

Bėgimo tikslas – populiarinti bėgimą, kaip vieną iš sveikatinimo priemonių bei skatinti gyventojų fizinį aktyvumą.

Į bėgimo varžybas susirinko ne tik gausus dalyvių būrys, bet ir garbingi svečiai: P. Karoblio dukra Dalia Karoblytė-Aleksė, Lengvosios atletikos asociacijos prezidentas Danielius Kuprys bei valdybos pirmininkas Algirdas Maldūnas, Biržų savivaldybės meras Vytas Jareckas, savivaldybės švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Eugenijus Januševičius, seimo nario Viktoro Rinkevičiaus padėjėja Stasė Eitavičienė. Svečiai bėgikams linkėjo gero starto, bėgimo džiaugsmo ir sėkmingo finišo. Geros nuotaikos linkėjo netgi margaspalvis ruduo, džiaugdamasis paskutiniais karštos vasaros spinduliais.

Varžybos parsidėjo nuo pačių mažiausiųjų - darželinukų, kuriems teko įveikti 300 m ilgio trasą. Kad bėgikai nepaklystų vingiuotose piliakalnio trasose, jiems vadovavo dviratininkas. Smagiai bei ryžtingai nusiteikę, visi mažieji bėgikai (o jų net 139), padrąsinti rūpestingųjų auklėtojų, bei artimųjų ir draugų, pasiekė finišą ir nuoširdžiai džiaugėsi pelnę atminimo medalius. Tokią pat trasą teko bėgti ir 1-2 klasių pradinukams. Vyresnieji pradinukai bei 5-6 klasių mokiniai bėgo 500 metrų, o visi kiti – 1000 metrų.

Dėl prizinių vietų bėgikai varžėsi net aštuoniose amžiaus grupėse, todėl apdovanoti UAB „Stiklitos“ medaliais ir taurėmis buvo daugiau nei 40 dalyvių. Atminimo taurėmis apdovanoti: jauniausia dalyvė – trimetė lopšelio darželio „Genys“ auklėtinė Austėja Tuimaitė ir vyriausias dalyvis 83-ejų metų vilnietis (buvęs biržietis) Petras Janulionis. Visi bėgimo dalyviai buvo vaišinami Biržų jaunųjų šaulių virta koše ir arbata, seimo nario V. Rinkevičiaus ir UAB “Naradava“ raudonskruosčiais obuoliais, AB „Rokiškio sūris“ glaistytais sūreliais.

Smagu, kad bėgimas pritraukia tiek daug sporto entuziastų ir mėgėjų, kurie aktyviai sportuoja bei džiaugiasi pačiu bėgimo procesu, kurie nebijo pasivaržyti ir parodyti jėgas.  

Biržų rajono  kūno kultūros ir sporto centras.  Įmonės kodas 304195675.  Pavedimų ir paramos atsiskaitomoji sąskaita  Luminor Bank AB  LT114010051003678438.

Biržų r. sav. Biržų m. LT 41175 Rotušės g. 2, tel.faksas numeris 8 450 32295, el. paštas: direktorius@bkksc.lt

www.bkksc.lt

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now