2021 m. liepos 31 d. – rugpjūčio 1 d. Ogrėje (Latvija) vyko lengvosios atletikos Baltijos jaunimo komandinis čempionatas. Atstovauti Lietuvai buvo pakviesti trys biržiečiai - Marius Valaitis (100 m, 200 m, 4x100 m estafetė), Darius Valaitis (4x100 m estafetė) bei treneris Simas Strelcovas.

Geriausiai biržiečiams sekėsi atstovauti 4x100 m estafetės rungtyje, kurioje bėgo 2 biržiečiai ir 2 šiauliečiai. Vaikinai distanciją įveikė per 43,01 sek. ir iškovojo antrąją vietą. Estafetės rungtyje Lietuvos rinktinei pavyko aplenkti estus, bet, deja, neprilygo Latvijos komandai.

Individualiose rungtyse Marius Valaitis geriausiai pasirodė 200 m bėgime, nuotolį įveikęs per 22,78 sek. ir iškovojęs trečiąją vietą. Nuo antrosios vietos Mariaus rezultatas skyrėsi vos viena šimtąja sekundės dalimi. 100 m bėgimo rungtį vaikinas įveikė per 11,21 sek. ir užėmė penktąją vietą.

Nors oro sąlygos nebuvo palankios sprinto rezultatams, bet sportininkai ir treneris džiaugiasi iškovotais medaliais bei įgyta patirtimi atstovaujant Lietuvos rinktinei.