top of page
image0.jpeg

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras 2020 m. laimėjo sporto rėmimo fondo projektų atrankos konkursą ir gavo finansavimą fizinio aktyvumo veikloms, skatinančiomis fizinio aktyvumo plėtrą. Įgyvendinant projekto Nr. SRF-FAV-2020-1-0026 „Fizinio aktyvumo skatinimas Biržų rajono seniūnijose“ veiklas buvo vykdomos rajono kaimiškųjų seniūnijų sporto žaidynės.

Atsižvelgiant į Covid-19 situaciją, seniūnijų sporto žaidynės buvo vykdomos ne vienu metu, t. y. pagal atskiras sporto šakas siekiant išvengti didelių žmonių susibūrimų. Žaidynės vyko liepos 15 d. – rugpjūčio 6 d. įvairiose rajono vietovėse: Pačeriaukštėje – smiginis, virvės traukimas, svarsčio kėlimas, Rinkuškiuose – šaškės, Pabiržėje – stalo tenisas, Biržų „Saulės“ gimnazijoje – šachmatai, centriniame paplūdimyje – tinklinis ir rankų lenkimas, Kaštonų pagrindinėje mokykloje – krepšinis, centriniame stadione - futbolas. Šiais metais, dėl Covid-19 plitimo, žaidynių uždarymas buvo sujungtas su paskutinėmis vykdytomis varžybomis (teniso) kur ir buvo paskelbti šių metų rajono seniūnijų žaidynių nugalėtojai.

Bendrojoje įskaitoje buvo skaičiuojami 8 rungčių iš 11 taškai. Visose vienuolikoje rungčių aktyviai dalyvavo Parovėjos ir Širvėnos seniūnijos. Susumavus rezultatus buvo paskelbtos seniūnijos nugalėtojos:

I vieta – Širvėnos seniūnija;

II vieta – Parovėjos seniūnija;

III vieta – Pabiržės ir Pačeriaukštės seniūnijos.

Atskirų rungčių seniūnijų komandos - nugalėtojos bus deleguojamos į II etapo – atrankines zonines varžybas, kurios vyks Panevėžyje.

 

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro informacija

bottom of page