top of page

Klasėje „1600“ šiemet niekas nepranoko biržiečio  Vytauto Tumaso.

Klasėje „OPEN 2500“ triumfavo Almontas Grigaliūnas. Įskaitoje RWD 2500“ antras šiemet buvo Dainius Dambrauskas. Komandinėje įskaitoje antroje vietoje įsitvirtino Biržų ASK ekipos nariai.

 Dvi nominacijas nuskynė Vytautas Tumasas. Viena jų – „Metų pranašumas“. Ji skirta už didžiausią taškų atotrūkį nuo artimiausio varžovo. Vytautas Tumasas pergalę savo klasėje „1600“ pelnė Robertą Steniulį aplenkdamas 22 taškais. Taip pat šiam sportininkui įteikta nominacija „Metų patikrinimo objektas“, kadangi sezono metu dėl jo automobilio gauta daugiausiai techninių protestų, tačiau nė vienas iš jų nepasitvirtino.

„Metų ryžto“ nominacija deleguota Erikui Narbutui. Taip įvertintos jo ir jo ekipos pastangos paskutiniame etape, kai sugedus pavarų dėžei ji tiesiog varžybų vietoje buvo išimta, išardyta, sutvarkyta ir vėl surinkta. „Metų kova“ nominaciją atsiėmė dvi komandos – Biržų ASK ir „Ekrosas“. Nominacija „Metų dvikova“ skirta Mantui Snukiškiui ir biržiečiui Dainiui Dambrauskui, kurių galutinės sezono pozicijos paaiškėjo tik paskutiniame etape Ukmergėje.

„Autosportas Latvija“ nuotraukos

bottom of page