2022 m. gegužės 20 d. Utenoje vyko lengvosios atletikos vaikų, jaunučių „Aukštaitijos taurės 2022“ III etapas. Šuolio į tolį rungtyje jaunučių amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Erminas Dudoras, pagerinęs asmeninį  rezultatą 5,73 m. Šuolio į aukštį rungtyje Liepa Povilonytė pakartojo savo asmeninį rezultatą ir iškovojo antrąją vietą. Aurimas Samulionis 100 m bėgime iškovojo antrąją vietą 12,39 s , o 200 m bėgime liko trečias 26,12. Vaikų amžiaus grupėje Oskaras Radzevičius šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmąją vietą 1,35 m ir šuolio į tolį rungtyje liko pirmas 4,17 m. Gvidas Kiaulėnas šuolio į aukštį rungtyje liko antras 1,20 m, Trojus Vileišis 60 m b/b iškovojo antrąją vietą 12,42 s. Lukas Rundėnas rutulio stumimo rungtyje liko antras 8,65 m. Miglė Valackonytė šuolio į tolį rungtyje iškovojo  trečiąją vietą 1,10 m. Visus šiuos sportininkus varžyboms rengė Viktoras Bagamolovas , Simas Strelcovas , Audris Viduolis.