2019 m. gegužės 23 d.  Utenoje įvyko lengvosios atletikos "Aukštaitijos taurės"  III etapas, kuriame dalyvavo Biržų lengvaatlečiai. Vaikų amžiaus grupėje Paula Krisikėnaitė šuolį į tolį rungtyje iškovojo III vietą (4 m 21cm), Vanesa Martinaitytė liko ketvirta   (4 m 19 cm). 500 m  bėgime Nedas Ulenskas iškovojo II vietą, Vaidas Šinkūnas  II-oji  vieta  šuolio į aukkštį rungtyje, Gabija Baltrūnaitė 60 m finale liko penkta. Urtė Gedvilaitė 200 m bėgime iškovojo penktą vietą.

Jaunučių amžiaus grupėje geriausiai sekėsi  Arnui Sapatkai,  kuris šuolio į tolį rungtyje iškovojo pirmąją  vietą (6 m 25 cm),100 m bėgime Arnas buvo trečias 11,5 s.  Karina Balčiūnaitė 100 m bėgime liko penkta 13,7s. Marius Kučas 100 m finale liko šeštas.

Šiuos sportininkus treniruoja Viktoras Bagamolovas, Audris Viduolis, Simas Strelcovas.