top of page

2021 m. gegužės 19-20 d. vyko  tarptautinis lengvosios atletikos  Marijampolės apskrities atviras jaunimo, jaunių, jaunučių bei vaikų čempionatas. Į varžybas susirinko sportininkai ne tik iš daugumos Lietuvos miestų bei miestelių, bet ir iš Latvijos. Biržiečiai pasirodė sėkmingai, nes pasiekė ne tik asmeninius rezultatus šiose varžybose, bet ir iškovojo ne vieną čempiono titulą bei prizinę vietą.

Jaunimo grupėje Marius Valaitis 100 m paruošiamąjį bėgimą įveikęs per 11,35 sek., o finale per 11,30 sek. (asmeninis rezultatas), iškovojo pirmąją vietą.  200 m bėgimo rungtį įveikė per 23,08 sek. ir, atsilikęs nuo Latvijos sportininko septyniomis šimtosiomis, iškovojo antrąją vietą.

Darius Valaitis 100 m įveikė per 11,47 sek. (asmeninis rezultatas), o finale, nors ir šiek tiek prasčiau subėgo - 11,60 sek., iškovojo antrąją vietą. 200 m bėgimo rungtį  įveikęs per 23,55 sek. iškovojo trečiąją vietą.

Rolandas Tichonovičius, 100 m paruošiamąjį bėgimą įveikęs per 12,02 sek. (asmeninis rezultatas), o finalą subėgęs per 12,05 sek., užėmė ketvirtąją vietą. 200 m bėgimo rungties distanciją įveikė per 24,85 sek. ir užėmė penktąją vietą.

Jaunių grupėje Arnas Sapatka šuolio į tolį rungtyje iškovojo pirmąją vietą (6,44 m). Po atlikto pirmo bandymo Arnui atsinaujino trauma ir kitų bandomųjų šuolių vaikinas nebeatliko, tačiau šio rezultato pilnai užteko pirmajai vietai.

Marius Kučas 200 m bėgimą įveikė per 25,33 sek. (asmeninis rezultatas) ir užėmė penktąją vietą.