top of page

2017 m. sausio 19 dieną įvyko Panevėžio atviros lengvosios atletikos jaunučių pirmenybės, kuriose dalyvavo sportininkai iš Biržų, Elektrėnų, Pasvalio, Kupiškio, Jonavos, Švenčionių, Panevėžio ir Daugpilio. Gerai pasirodė Biržų lengvaatlečiai: Joginta Trečiokaitė 60 m sprinto rungtyje pagerino savo asmeninį rezultatą (7,9sek.) ir iškovojo antrąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje (4,63m) iškovojo trečiąją vietą. Taip pat asmeninį rezultatą pasiekė Darius Valaitis įveikęs 60m per 7,9sek. Jis finale užėmė šeštą vietą, o 200m bėgimo rungtyje (28,5sek.) liko penktas. Marius Valaitis 200m bėgimo rungtyje (28,3sek.)  užėmė ketvirtą vietą. Loretis Šnioka šuolio į tolį rungtyje (4,87m) liko ketvirtas. Milda Jablonskaitė šuolio į tolį rungtyje (4,28m) iškovojo penktąją vietą, o sprinto 60m bėgime (8,6sek.) finale užėmė šeštą vietą.