Šių metų birželio 6-7 dienomis Alytuje vyko Lietuvos jaunučių sporto ir vilčių žaidynių lengvosios atletikos finalinės varžybos. Biržiečiai lengvaatlečiai pasirodė puikiai. Estafetiniame bėgime 4x100 m, biržiečių komandos nariai (Marius Valaitis, Darius Valaitis, Kristupas Kubilius ir Arnas Sapatka) distanciją įveikė per 47,90 s ir tapo Lietuvos čempionais!

100 m sprinto bėgime Darius Valaitis paruošiamąjį bėgimą įveikė per 12,07 s, o finale - per 11,75 s ir iškovojo trečiąją vietą. 200 m bėgimo distanciją įveikė per 24,25 s ir užėmė ketvirtąją vietą, nuo trečiosios vietos atsilikdamas vos per 0,04 s.

Šuolio į tolį rungtyje Marius Valaitis nušoko 5,75 m ir iškovojo trečiąją vietą. Nuo antrosios vietos atsiliko tik vienu centimetru. 200 m bėgimą įveikė per 24,99 s ir užėmė septintąją vietą.

Kristupas Kubilius šuolio į tolį rungtyje pateko į finalą, nušoko 5,46 m ir užėmė šeštąją vietą.

Arnas Sapatka nušoko 5,45 m ir liko septintas. Gaila, nes finale visi šuoliai buvo žengti ir taip prarado galimybę iškovoti aukštesnę vietą.

200 m bėgimo rungtyje Dominyka Tamonytė pagerino savo asmeninį rezultatą ir įveikė per 29,04 s. Iš 86 dalyvių ji užėmė dvidešimt ketvirtąją vietą.