Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras apdovanojo Biržų sportininkus už pasiekimus ir Biržų krašto garsinimą 2021 metais:

Petrą Plepį – Lietuvos stalo teniso veteranų pirmos vietos laimėtoją amžiaus grupėje virš 65 metų.

press to zoom
press to zoom
1/1

Automobilių sporto atstovus:

Dainių Stapulionį - Lietuvos autokroso pirmenybių 1600 klasės antros vietos laimėtoją;

Marių Varną - Lietuvos autokroso pirmenybių 2000 klasės antros vietos laimėtoją;

Eriką Narbutą - Lietuvos autokroso čempionato super 1600 klasės antros vietos laimėtoją.

275563158_3143630495880052_2057671373637242110_n (Copy).jpg

Motociklų sporto atstovus:

Gedą Brazauską ir Tomą Ausiejų motociklų su priekabomis veteranų grupėje Lietuvos čempionate iškovojo trečiąją vietą.

motokrosas (5) (Copy)_edited.jpg

Lietuvos aviacijos veteranų sklandymo varžybose Paluknio aerodrome Biržų aviacijos veteranų
komanda užėmė trečiąją vietą.

Komandos nariai:
Eugenijus Balčiūnas, Kęstutis Cucėnas, Antanas Griauzdė,  Augis Pelanis, Voldis Undzėnas, Jurijus Vasiljevas, Vytas Klezys.

IMG_5402 (Copy).JPG

Dziudo ir sambo imtynininkai :

Marijus Mitrochinas – Lietuvos U-23 dziudo čempionatas – I vieta; Lietuvos jaunimo sambo čempionatas – I vieta; Lietuvos suaugusiųjų atviras dziudo čempionatas – III vieta.

Elijus Jokubėnas – Lietuvos jaunimo sambo čempionate II vieta.

Gedas Gružauskas – Lietuvos jaunimo sambo čempionate I vieta.

Toma Einorytė – Lietuvos jaunučių, jaunių sambo čempionatuose I vieta, Lietuvos jaunučių dziudo čempionate II vieta.

Austėja Šlikaitė – Lietuvos jaunių sambo čempionatas I vieta.

Domas Volungevičius – Lietuvos sambo čempionate II vieta.

Fausta Petronytė – Lietuvos jaunimo sambo čempionate II vieta, Lietuvos suaugusiųjų dziudo čempionate II vieta.

Lukas Žvalionis – Lietuvos jaunių sambo čempionate III vieta (2 kartus).

Matas Čepas – Lietuvos jaunių dziudo čempionate III vieta, Lietuvos sambo čempionate I vieta.

dziudo (Copy).jpg

Jėgos sporto atstovai:

Paulius Morkvėnas Lietuvos klasikinės jėgos trikovės čempionatas I vietą iki 105 kg open kategorija, pagerintas Lietuvos klasikinės jėgos trikovės štangos spaudimo rekordas 218 kg.

Eugenijus Cibulskis GPC jėgos trikovės pasaulio čempionatas I vieta iki 100 kg 45-49 metu grupėje.

Aloyzas Slavinskas Lietuvos rąsto kėlimo čempionatas - I vieta; Lietuvos Static Monster varžybos - II vieta; Liepupės Galiūnas 2021 varžybos - I vieta;;Lietuvos Galiūnų čempionatas u105 - III vieta; Tarptautinės Static Monster varžybos u105 - II vieta Lietuvoje, I vieta pasaulyje rąsto kėlimo veiksme (pagerintas Lietuvos rąsto kėlimo rekordas); WRPF Lietuvos trikovės čempionatas - I vieta (padaryti trikovės ir štangos spaudimo meistro normatyvai); LKFF Kultūrizmo čempionatas - II vieta naujoku kategorijoje.

press to zoom
press to zoom
1/1

Boksininkai:

Gabrielė Šernaitė Lietuvos jaunimo čempionate III vieta;   Naglis Petrėnas Lietuvos jaunimo čempionate III vieta;

Laurynas Narvydas Lietuvos jaunių čempionatas III vieta.

boksas (2) (Copy).jpg

Šaudymo sporto atstovai:

Kasparas Bajoras, Paulius Viplentas, Mantvydas Strelčiūnas, Evaldas Prunskus  Lietuvos jaunimo komandiniame-asmeniniame pniaumatiniais ginklais čempionate III vieta.

Sauliai (Copy).jpg

Šachmatų sporto atstovės:

Deimantė Karaliūtė - Lietuvos jaunių šachmatų žaibo čemopionate I vieta; Vestina Karaliūtė - Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionate III vieta.

IMG_5193 (Copy).JPG
IMG_5209 (Copy).jpg

Šachmatų sporto atstovės:

Deimantė Karaliūtė - Lietuvos jaunių šachmatų žaibo čemopionate I vieta; Vestina Karaliūtė - Lietuvos jaunių greitųjų šachmatų čempionate III vieta.

Lengvosios atletikos atstovai:

Arnas Sapatka - Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate šuolio į tolį rungtyje III vieta.

Darius Valaitis – Lietuvos čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje iškovota III vieta; Lietuvos jaunimo čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje – II vieta; Lietuvos LAF taurės atvirose varžybose estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje - III vieta.

Marius Valaitis – Lietuvos čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje iškovota III vieta;

Lietuvos jaunimo čempionate 200 m bėgimo rungtyje - I vieta, 100 m bėgimo rungtyje – II vieta,

estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje – II vieta; Lietuvos LAF taurės atvirose varžybose estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje - III vieta.

Nikodemas Navickas – Lietuvos čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje iškovota III

vieta; Lietuvos jaunimo čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje – II vieta; Lietuvos LAF taurės atvirose varžybose estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje - III vieta.

Rolandas Tichonovičius - Lietuvos čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje iškovota III vieta; Lietuvos jaunimo čempionate estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje – II vieta; Lietuvos LAF taurės atvirose varžybose estafetinio bėgimo 4x100 m rungtyje - III vieta.

Nuotraukoje nėra Nikodemo Navicko ir Rolando Tichonovičiaus.

press to zoom
press to zoom
1/1

Krepšininkai:

Sintija Aukštikalnytė - Lietuvos U-14 ir U-15 merginų rinktinės narė, projekto „Talentų karta“ bei MKL lygos žvaigždžių dienos dalyvė. LIDL – Lietuvos moksleivių krepšinio lygos (LIDL-MKL) sezone pelnė naudingiausios, rezultatyviausios, daugiausiai kamuolių atkovojusios, taikliausios baudų metikės bei daugiausiai kamuolių perėmusios U16 čempionato žaidėjos nominacijas. Sintija už Lietuvos 1-ąją komandą žaidė tarptautiniame Ramūno Šiškausko turnyre, kuriame lietuvių gretose rungtyniavo rezultatyviausiai ir buvo pripažinta merginų turnyro naudingiausia žaidėja.

Kamilė Žukaitė- Lietuvos jaunių merginų U-18 čempionė, kandidatė į jaunių rinktinės narius.

Nojus Petraitis – Aukštaitijos regiono U-19 rinktinės narys.

Dovydas Kačinskas - Aukštaitijos regiono U-19 rinktinės narys.


 

Apdovanojimas1.jpg

Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras apdovanojo ištikimiausius Biržų rajono sporto rėmėjus, parėmusius rajono sportininkus bei padėjusius įgyvendinti sportines idėjas: UAB „Šiaurės Rytai“, UAB „Biržiečių žodis“,  TŪB „Rinkuškiai“, UAB „Šalva“,  UAB „Biržų duona“ , UAB „Tyla“ , UAB „Evadinamika“.