2016 m. lapkričio 21 d. Vilniuje apdovanoti jaunučių sporto žaidynių nugalėtojai. Biržų rajonas 2016 m. Lietuvos jaunučių sporto žaidynėse varžėsi Lietuvos savivaldybių penktoje grupėje. Kompleksinėje įskaitoje biržiečiai užėmė II vietą.

Biržų rajono sportininkų iškovoti taškai ir prizinės vietos:

Dziudo (1824 taškai, komandinėje įskaitoje  Lietuvoje  užimta 4 vieta) savo svorio kategorijose:

I vietą iškovojo: M.Čiūdaraitė (treneris P.Jukonis) ir E. Kleinytė (treneris S.Mitrochinas);

II vietas iškovojo: E. Jokūbėnas ir G. Strelčiūnas  (treneris A. Kuprevičius);

III vietas iškovojo: M.  Mitrochinas (treneris M. Simėnas) ir G. Miliauskaitė (treneris S. Mitrochinas).

Lengvoji atletika (1125 taškai, komandinėje įskaitoje užimta 31 vieta, treneriai - V. Bagamolovas, A. Viduolis, S. Strelcovas).

Šaudymas (786 taškai, komandinėje įskaitoje Lietuvoje užimta 4 vieta).

II vietą iškovojo: I. Karaliūtė (treneris R. Briedis) ir E. Prunskus (trenerė  D. Drevinskienė);

III vietą iškovojo E. Prunskus (trenerė D. Drevinskienė).

Futbolas (472 taškai, komandinėje įskaitoje Lietuvoje užimtos 25-32 vietos, treneris M. Bartuškevičius).

Dviračiai (211 taškų, komandinėje įskaitoje Lietuvoje užimta 16 vieta):

I  vietą iškovojo A. Giedraitytė  (treneris  V. Indreliūnas).

Kitus komandos dviratininkus  treniravo treneriai J. Jankauskienė ir  E. Žaldokas.

Krepšinis (175 taškai, komandinėje įskaitoje Lietuvoje užimtos 35-40 vietos, Treneris  Ž. Kačinskas).