top of page

Š.m. gruodžio 16-18 dienomis, Alytuje vyko tarptautinės miesto taurės varžybos. Trijų dienų startuose dalyvavo 250 dalyvių, kurių tarpe ir sportininkai iš Lenkijos. Džiaugiamės ir didžiuojamės sportininkų pasiekimais, gražia kova bei ypač pagerintais dviems Lietuvos jaunimo rezultatais.

Biržiečius taip pat lydėjo sėkmė - iškovoti net penki apdovanojimai.

Jaunimo grupėje šaudydami 40 šūviu pneumatiniais šautuvais trečią vietą iškovojo Ugnė Leganavičiūtė rezultatu 396,2. Nedaug nuo jos atsiliko Radvilė Bėliakaitė rezultatu 392,7, kuriai teko tenkintis ketvirtąja vieta.

Jaunučių 2001 ir jaunesnių amžiaus grupėje nepralenkiama buvo Laura Viederytė, kuriai atiteko garbingas pirmos vietos apdovanojimas - miesto taure ir čempionės medalis. Beje Laura iš 30 šūvių surinko 293,7 taškus ir pagerino savo asmeninį rekordą. Šioje rungtyje šaudžiusi Vilmantė Ašakaitė surinko 292,8 taškus ir liko antra.

Berniukų jaunučių amžiaus grupėje rezultatu 285,1 Mantas Tamošiūnas iškovoja  antrą vietą. Labai nedaug atsiliko ir tik 0,4 dešimtosiomis, rezultatu 284,7 Evaldas Prunskus liko trečias.

Pistoleto rungtyje jaunimo tarpe geriausią rezultatą iš 60 šūvių surinko Tadas Keršinskas 527 ir liko ketvirtas.

 

(Iš kairės: Evaldas Prunskus, Ugnė Leganavičiūtė, Vilmantė Ašakaitė, Laura Viederytė, Mantas Tamošiūnas)

bottom of page