2022 m. sausio 12 d. Panevėžyje vyko vaikų ir jaunučių lengvosios atletikos „Aukštaitijos Taurė 2023“ II etapo varžybos, kuriose sėkmingai pasirodė biržiečiai.
Vaikų amžiaus grupėje Miglė Valackonytė šuolio į aukštį rungtyje (1,25 m) iškovojo II vietą.
Deimantas Ričkus buvo nepralenkiamas 60 m bėgime (8,30 s) ir 200 m bėgime (28,58 s), abejose rungtyse iškovojo I vietas.
Gustas Klezys 500 m bėgime (1.34,42 s) iškovojo II vietą.
60 m b/b Trojus Vileišis (12,07 s) iškovojo I vietą.
Oskaras Radzevičius iškovojo dvi I-ąsias vietas šuolio į aukštį (1,45 m) ir šuolio į tolį (4,63 m) rungtyse.
Gustas Striužas šuolio į tolį rungtyje (4,12 m) liko trečias.
Rutulio stūmime nepralenkiamas buvo Arijus Ragauskas (11,47 m), iškovota I vieta ir pasiektas asmeninis rezultatas.
Jaunučių amžiaus grupėje dvi I vietas iškovojo Erminas Dudoras: šuolio į tolį rungtyje (5,25 m) ir 200 m bėgime (26,43 s, asmeninis rezultatas).
Liepa Povilonytė šuolio į aukštį rungtyje (1,40 m) iškovojo II vietą.
Danielė Vaitužytė 600 m rungtyje (2.09,19 s) iškovojo II vietą.
Nors kiti sportininkai medalių nepelnė (kai kuriems tai buvo pirmosios varžybos), tačiau daugelis pagerino asmeninius rezultatus bei įgijo daug naudingos varžybinės patirties.
Šiuos sportininkus treniruoja Viktoras Bagamolovas, Simas Strelcovas ir Audris Viduolis.