Besibaigiant vasarai, 2021 m. rugpjūčio 16-27 d., šešiasdešimt Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro ugdytinių dalyvavo dieninėje vasaros atostogų stovykloje „Sportas ir poilsis“. Ugdytiniai ne tik treniravosi ir lavino savo sportinius įgūdžius, bet ir su draugais mėgavosi vasaros malonumais, turiningai leido laisvalaikį. Kasdien ugdytiniai smagiai laiką leido užsiimdami įvairia veikla: treniravosi, žaidė įvairius žaidimus, vyko į ekskursiją Anykščiuose, maudėsi Sodeliškio dvaro baseine, važinėjosi dviračiais, žygiavo aplink ežerą ir pan.

Išvykos į Anykščius metu stovyklautojai visą dieną aktyviai pramogavo parke, išbandė 1200 m ilgio basų kojų taką, praėjo lajų taku, važinėjosi vasaros rogutėmis, o poilsio valandėlės metu vaišinosi pica ir gaiviaisiais gėrimais.

Smagu stovyklautojams su draugais buvo pliuškentis Sodeliškio dvaro baseine bei išsimaudžius pasivaikščioti po dvaro sodybą, apžiūrėti elnių bandą.

Viena stovyklautojų grupė (Krepšininkės merginos) smagiai laiką leido ne tik dienos metu, bet ir sumanė renginį „Naktis sporto centre“. Nakties metu vyko smagios veiklos, filmo žiūrėjimas ir aptarimas, muzikos klausimasis ir kt. veiklos.

Stovykla vaikams nieko nekainavo, visos veiklos ir maitinimas buvo finansuojami pagal Biržų rajono savivaldybės administracijos vaikų ir jaunimo socializacijos programų finansavimą.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
1/2