2017 m. vasario 3 dieną įvyko Lietuvos jaunučių pirmenybės Vilniuje, kuriose dalyvavo sportininkai iš visų Lietuvos miestų ir rajonų. Puikiai pasirodė Joginta Trečiokaitė, kuri du kartus pagerino savo asmeninį rezultatą 60 m bėgimo rungtyje (8,17 sek. ir finale 8,11 sek.) ir iškovojo antrąją vietą. Iki Lietuvos jaunučių pirmenybių čempionės titulo skyrė tik 0,02 sekundės. Gerai sekėsi šuolio į tolį rungtyje Lorečiui Šniokai, kuris nušoko 5,08m (asmeninis rezultatas) ir iškovojo šeštąją vietą. Milda Jablonskaitė 60 m bėgimo rungtyje pagerino savo asmeninį rezultatą  (8,85 sek.) ir užėmė dvidešimt pirmąją vietą. 200 m. bėgimo rungtyje Darius Valaitis įveikę per 28,08 sek ir užėmė keturioliktąją vietą, o Marius Valaitis (29,01 sek.) užėmė septynioliktąją vietą. Rutulio stūmimo rungtyje Rokas Kalvelis nustūmęs, 10,01 m - užėmė dvidešimt pirmąją vietą.