2017 m. sausio 20 d. įvyko Panevėžio atviras lengvosios atletikos čempionatas ir jaunių pirmenybės,  kuriose dalyvavo sportininkai iš Latvijos Daugpilio miesto iš Lietuvos Elektrėnų, Utenos, Pasvalio, Biržų ir šeimininkų Panevėžio lengvaatlečiai. Šauniai sekėsi biržiečiams: Klaudijus Aleknavičius šuolio į tolį rungtyje suaugusių tarpe užėmė 2 vietą, jaunių grupėje - 1 vietą (601 cm); Matas Bagamolovas suaugusių tarpe iškovojo 3vietą, jaunių grupėje – 2 vietą (595 cm); Gytis Petrusevičius jaunių grupėje liko trečias (576 cm), o 60m.barjeriniame bėgime jaunių grupėje iškovojo 2 vietą (9,46 sek). Šuolio į tolį merginų tarpe suaugusiu grupėje Ieva Strautininkaitė užėmė 3 vietą (461 cm);  jaunių grupėje Dominyka Papaurėlytė iškovojo 2 vietą (442 cm). 60 m bėgime tarp suaugusiųjų Goda Papaurelytė  liko ketvirta (8,46sek).