2017 m. balandžio 29 dieną  vyko lengvosios atletikos varžybos Jekabpilyje (Latvijoje), kuriose dalyvavo sportininkai iš Latvijos,  Lietuvos Biržų. Varžybose geriausiai pasirodė Joginta Trečiokaitė 100 m rungtyje iškojusi pirmąją vietą (13,55 sek.), antrąją vietą šuolio į tolį rungtyje (4,38 m). Puikiai pasirodė Milda Jablonskaitė, kuri 100 m bėgimo rungtyje iškovojo trečiąją vietą (14,20 sek.). Trečiąją vietą šuolio į tolį rungtyje iškovojo Loretis Šnioka, kuris nušoko 5,10m. Penktąją vietą užėmė šuolio į tolį rungtyje Gytis Petrusevičius, kuris nušoko 5,71 m. Taip pat  penktąją vietą jaunučių amžiaus grupėje užėmė ir Marius Valaitis šuolio į tolį rungtyje nušokęs 5,01 m. Šeštąją vietą iškovojo 100m bėgimo rungtyje Raminta Vaidinauskaitė (14,26sek.). Taip pat šeštąją vietą iškovojo šuolio į tolį rungtyje Matas Bagamolovas, kuris nušoko 5,70m. Septintąją vietą 100m bėgimo rungtyje iškovojo Erika Kulbytė (14,64sek.).