2020 m. vasario 1-2 dienomis Alytuje vyko jaunimo komandinis- asmeninis šaudymo čempionatas, kuriame sėkmingai startavo Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centro šauliai.

Šautuvo rungtyje merginos (Laura Viederytė, Vilmantė Ašakaitė ir Gabrielė Tamašauskaitė) komandinėje įskaitoje  surinko 1767 taškus ir iškovojo trečiąją vietą. Laura Viederytė asmeninėje įskaitoje iškovojo trečiąją vietą, Vilmantė Ašakaitė tenkinosi penkta vieta.

Vaikinų komanda (Mantvydas Strelčiūnas, Kasparas Bajoras ir Evaldas Prunskus), kaip ir merginų komanda, taip pat iškovojo trečiąją vietą (1778,1 tšk.). Asmeninėje įskaitoje Mantvydas Strelčiūnas buvo antras.

Pistoleto rungtyje merginos (Ieva Vaserytė, Janina Pučetaitė, Viktorija Lapienytė) komandinėje įskaitoje  suriko 1552 taškus ir užėmė antrąją vietą. Asmeninėje įskaitoje Ieva Vaserytė iškovojo trečiąją vietą.

Jaunųjų šaulių treneriai Dalė Drevinskienė ir Raimondas Briedis.