top of page

„Širvėna“, prieš tai iškovojusi dvi pergales paeiliui, tikėjosi ir toliau pratęsti sėkmingą seriją. Deja, ne visoms svajonėms lemta pildytis. Tik įsibėgėjus rungtynėms 23 min. po incidento abiejų komandų žaidėjai buvo apdalinti geltonomis kortelėmis. Blogiausia tai, kad Tautvydas Švelna jų išsyk gavo dvi ir buvo pašalintas iš aikštės. Varžovai įgijo kiekybinę persvarą. Tačiau „Širvėna“ parodė charakterį, gretai atsitiesė po netekties ir 30 min. Mindaugas Jakštas pelnė įvartį (1:0). Jau atrodė, kad pirmasis kėlinys taip ir pasibaigs, bet paskutinę minutę varžovai pelnė įvartį ir išlygino rezultatą (1:1).

Antrajame kėlinyje „Širvėnai“ užduotis buvo išlaikyti lygiąsias, nes turint vienu žaidėju mažiau ir pulti, ir gintis buvo sudėtinga. Lygiosios ir vienas taškas bemaž jau buvo įrašytas į „Širvėnos“ sąskaitą, kuomet įvyko dežavu. Paskutinę antrojo kėlinio minutę varžovai ir vėl pelnė įvartį bei išplėšė pergalę rezultatu 2:1.
LFF II lygos Vakarų zonos čempionate „Širvėna“ per 15 rungtynių surinko 20 taškų, šiuo metu užima 7 vietą. Komanda iškovojo 6 pergales, patyrė 7 pralaimėjimus bei dusyk sužaidė lygiosiomis.