Penktadienį Biržų Kaštonų pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko futbolo turnyras Biržų kūno kultūros ir sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo 9 komandos ( futbolininkai gimę 2008m. ir jaunesni) iš Panevėžio, Šiaulių, Kupiškio, Pasvalio, Pakruojo ir Biržų. Sportininkus pasveikino ir palinkėjo visiems sėkmės Biržų rajono savivaldybės meras Valdemaras Valkiūnas, turnyro dalyvius pagerbė administracijos direktoriaus pavaduotojas Audrius Mukas, kūno kultūros ir sporto centro direktorius Sigitas Mitrochinas. Pirmą vietą laimėjo Panevėžio FA-1 komanda, antri liko Pasvalio SC, treti - Kupiškio SC, ketvirti - Panevėžio FA -3 sportinikai.Biržų KKSC komanda savo pogrupyje užėmusi antrą vieta į pusfinalį nepateko.Jai teko kovoti dėl paguodos taurės. Įveikę panevėžiečius po baudinių serijos ir nugalėję komandą iš Šiaulių 2:0 užėmė penktą vietą ir laimėjo paguodos taurę. Komandoms buvo įteiktos gražios taurės ir diplomai.