top of page

2018 m gegužės 24 d. vyko lengvosios atletikos jaunučių ir vaikų „Aukštaitijos taurė 2018“ IV  etapas Utenoje. Vaikų amžiaus grupėje,  60 m bėgimo rungtyje čempiono titulą iškovojo Dominyka Tamonytė,  distanciją  įveikusi per 8,66 sek (asmeninis rezultatas), o 200m bėgime iškovojo antrąją vietą (30,19 sek). 60m paruošiamąji bėgimą  įveikusi per 8,93 sek (asmeninis rezultatas), o finale 9,13 sek  Toma Šniokaitė užėmė penktąją vietą, o šuolio į tolį rungtyje nušokusi 4,09 m (asmeninis rezultatas) užėmė taip pat penktąją vietą. Gabija Baltrūnaitė 60m bėgimo rungtį įveikusi finale per 9,29 sek užėmė šeštąją vietą, o 200m bėgimo rungtį įveikusi per 32,24 sek (asmeninis rezultatas) užėmė šeštąją vietą. Paula Krisikėnaitė 200m bėgimo rungtį įveikusi 32,12 sek (asmeninis rezultatas) užėmė penktąją vietą.

Jaunučių amžiaus grupėje čempionų titulų biržiečiai iškovojo kiek daugiau. Arnas Sapatka šuolio į tolį rungtyje, pakortojęs savo asmeninį rezultatą 5,78 m, iškovojo pirmąją vietą. Darius Valaitis 100m bėgimo rungties finalą įveikęs per 11,68 sek (asmeninis rezultatas) iškovojo pirmąją vietą, o 200m bėgimo rungtį įveikęs per 24,01 sek (asmeninis rezultatas) iškovojo taip pat pirmąją vietą. Marius Valaitis šuolio į tolį rungtyje nušokęs 5,64m iškovojo antrąją vietą, o 200m bėgimo rungtį įveikęs per 24,38 sek (asmeninis rezultatas) iškovojo taip pat antrąją vietą. Šuolio į tolį rungtyje Radvilė Gailiūnaitė nušokusi 4,75 m (asmeninis rezultatas) iškovojo trečiąją vietą, o 100m bėgime paruošiamąjį bėgimą įveikusi 13,58 (asmeninis rezultatas), o patekusi į finalą (13,81 sek) užėmė penktąją vietą. Kristupas Kubilius šuolio į tolį rungtyje, nušokęs 5,24m užėmė penktąją vietą. Dominyka Papaurelytė šuolio į tolį rungtyje nušokusi 4,43 m su šiuo rezultatu pateko į finalą, tačiau atsinaujinus traumai finale nešoko nei vieno šuolio ir užėmė šeštąją vietą. Karina Balčiūnaitė 100 m bėgimo rungtį finale įveikė per 14,48 sek ir užėmė septintąją vietą. Darius Valaitis (100m bėgimo rungtis) ir Marius Valaitis (šuolis į tolį) buvo apdovanoti taurėmis už pasiektus aukščiausius rezultatus, susumavus visų keturių „Aukštaitijos taurės 2018“ etapų taškus. Šiuo metu geriausi Biržų jaunučiai ruošiasi Lietuvos jaunučių ir sporto vilčių žaidynių finalinės varžybose, kurios vyks birželio 6-7 d.d. Alytuje.