2017 m. sausio 13-14 d. Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunimo ir jaunių lengvosios atletikos pirmenybės. Jose startavo ir sėkmingai pasirodė trenerių Viktoro Bagamolovo ir Audrio Viduolio treniruojami  Biržų lengvaatlečiai.

Jaunių amžiaus grupėje 60 m barjerinio bėgimo rungtyje III vietą užėmė Gytis Petrusevičius (9,46 s), šuolio į tolį rungtyje II vietą iškovojo ir asmeninį rekordą pasiekė Klaudijus Aleknavičius (624 cm), V vietą užėmė Matas Bagamolovas (612 cm, asmeninis rekordas), šeštas liko Gytis Petrusevičius (596 cm). 300 m bėgime Erika Kulbytė buvo aštunta (47,84 s). Visi jie pakliuvo į Lietuvos lengvosios atletikos čempionatą, kuriame rungsis visi šio amžiaus Lietuvos lengvaatlečiai.

Jaunimo tarpe 60 m bėgime Goda Papaurėlytė iškovojo II vietą (8,41 s), po ilgos pertraukos startavusi Raminta Vaidinauskaitė – penktą (8,53 s). Šuolio į aukštį rungtyje Austėja Buziliauskaitė buvo trečia (135 cm), Salvijus Jurgaitis - antras (175 cm).  300 m bėgime Simonas Čepukas (38,08 s) ketvirta vieta, Raminta Vaidinauskaitė  (45, 52) liko penkta. Šuolio į tolį rungtyje Ieva  Strautinikaitė iškovojo ketvirtają vieta (463 cm).

Sėkmingu auklėtinių pasirodymu patenkintas treneris Viktoras Bagamolovas džiaugėsi šuolininkų ir sprinterių pasiekimais, kurie sudarė daugumą šuolio į tolį ir 60 m. bėgimo rungčių finaluose.